TO JUŻ #7 EDYCJA

 

Polskie Forum Hartownicze jest od lat najważniejszym i jedynym niezależnym spotkaniem branży hartowniczej w Polsce i Europie Środkowej.

Forum jest licznie odwiedzane przez wiodących na świecie producentów urządzeń i komponentów dla przemysłu obróbki cieplnej zainteresowanych współpracą na tym rynku, jak i fachowców pragnących wymienić się informacjami czy też zasięgnąć porady. Wyróżniamy się wysokim poziomem networkingu jak i nieprzeciętnymi kwalifikacjami uczestniczących fachowców. 

Forum można też potraktować jako szkolenie dla osób początkujących w branży lub podium dyskusyjne dla zaawansowanych profesjonalistów. Dużym sukcesem dotychczasowych edycji jest to, że coraz więcej uczestniczących firm dostarcza w międzyczasie na ten rynek swoje piece, urządzenia i usługi, podwyższając standardy tej branży do poziomów światowych, zwiększając jednocześnie konkurencyjność i szanse naszego przemysłu na rynkach międzynarodowych.

Tematyka

Dotyczy zagadnień związanych zarówno z samymi procesami obróbki cieplnej i cieplno-chemicznej, łączenia metali drogą lutowania, kontrolą procesów, utrzymaniem ruchu, systemami zapewnienia jakości.

 

TEGOROCZNE TEMATY:

  • Dobór urządzeń hartowniczych i wybór technologii
  • Usprawnianie procesów i organizacji hartowni
  • Modernizacja pracy laboratoryjnej
  • Najlepsze praktyki, relacje z codziennej pracy
  • ERP i Hartownia 4.0
  • Normy i wymagania obowiązujące w przemyśle
  • Nowe kierunki rozwoju obróbki cieplnej na świecie
  • Bezpieczeństwo pracy w hartowni

 

Grupa docelowa

Wydarzenie adresowane jest do firm zajmujących się bezpośrednio obróbką cieplną i ich pracowników.

Przekrój uczestników

Uczestnikami będą przedstawiciele kadry zarządzającej, inżynieryjnej, działy konstrukcyjne, działy technologiczne, kontroli i zapewnienia jakości, zakupów, sprzedaży itp.

Korzyści z uczestnictwa

Celem FORUM jest przedstawianie najnowszych projektów i trendów w branży hartowniczej, dzielenie się wiedzą, umożliwienie nawiązania kontaktów biznesowych na wyższym szczeblu. Polskie Forum Hartownicze jest wydarzeniem odbywającym się corocznie. Udział w FORUM to możliwość bezpośrednich spotkań z dostawcami i pracownikami tej branży, potencjalnymi klientami lub partnerami w jednym miejscu i czasie. To możliwość wymiany doświadczeń, uzupełnienia własnych wiadomości o najnowsze osiągnięcia branży, najnowsze technologie, jak i uzupełnienia własnych kontaktów branżowych.

 

CERTYFIKATY SZKOLENIOWE:

Wysokie kwalifikacje naszych ekspertów i ich długoletnie doświadczenie w branży, jak również wysoki standard prelekcji, upoważnia nas do wystawiania uczestnikom odpowiednich certyfikatów szkoleniowych.

 

 

O wydarzeniu

Polskie Forum Hartownicze wychodzi naprzeciw wielu zapytaniom ze strony firm, które kształtują przyszłość tej branży na całym świecie. Szeroki zakres tematyczny powoduje, że nasza propozycja programowa wzbudza zainteresowanie wielu grup zawodowych działających w branży hartowniczej.

 

Heat Treatment Forum Hall of Excellence

Corocznie wręczane są wyróżnienia Member of the Heat Treatment Forum Hall of Excellence dla ludzi szczególnie zasłużonych dla tej branży. Podczas pierwszej edycji wyróżnienie otrzymał Michel J. Korwin i został przyjęty do Heat Treatment Forum Hall of Excellence. W listopadzie 2015 roku odznaczony również Złotym Krzyżem Zasługi. Podczas drugiej edycji wybrany został Janusz Kowalewski “The Godfather of Globalization”, odpowiedzialny za parę ważnych międzykontynentalnych transferów technologii.
Hans Veltrop został wyróżniony w 2016, jako długoletni techniczny dyrektor sieci hartowni usługowych, odpowiedzialny za wprowadzenie do Polski kilkunastu nowoczesnych technologii a w 2017 Greg Matula jeden z najbardziej utalentowanych polskich konstruktorów urządzeń do obróbki cieplnej, działający na globalnych rynkach. 2018 Bartłomiej Olejnik, 2019 Jiří Stanislav
O przyznaniu wyróżnienia decyduje kapituła, w skład której wchodzą przedstawiciele firm sektora.
Do aktualnej edycji mianowano już kilka osób a decyzja kto otrzyma to wyróżnienie w 2020 roku zapadnie bezpośrednio przed uroczystym bankietem.

 

NASZE KOLEJNE FORUM TECHNICZNE: