Zgłoszenia

Koszt uczestnictwa w Heat Treatment Forum 2018
Zgłoszenie obejmuje: udział 1 osoby w Heat Treatment Forum, obiady przerwy kawowe, materiały konferencyjne, tłumaczenie symultaniczne prelekcji w języku polskim i angielskim, udział w wieczornej Gali.

Rejestracja do 31.01. 2018  –  PLN 1.890

Rejestracja po 31.01. 2018  –  PLN 2.290

Akademia Doskonałości Obróbki Cieplnej  24.04.2018 13:00 (rejestr. do 31.03. 2018) – PLN 1.050

* wszystkie ceny podane netto (+23%VAT)

Pobierz formularz

 

 

Wynajęcie stoiska promocyjnego

Aby wynająć stoisko promocyjne do ekspozycji materiałów i produktów należy pobrać zamówienie, wypełnić zamówienie wynajęcia stoiska i przesłać go do nas na adres mailowy wskazany w formularzu lub faksem. Jednocześnie informujemy, że procedura rejestracji ulega dopełnieniu dopiero w momencie dokonania opłaty. Podstawą do udziału w obsłudze stoiska jest przesłanie zgłoszenia udziału osoby.

Zgłoszenie obejmuje: stoisko standardowe o wymiarach 6 m², wyposażenie: krzesła, stół, kosz, oświetlenie i gniazdo 230V.

Koszt:  PLN 4.200 lub PLN 5.000 (stoisko narożnikowe)

Pobierz formularz

 

Reklama

Reklama w katalogu konferencyjnym – profesjonalnie zredagowana i wydana dwujęzyczna publikacja
( w języku polskim i angielskim ) zawierająca pismo przewodnie, plan konferencji,  informacje dotyczące branży, reklamy sponsorów. Katalog przekazywany jeat nie tylko uczestnikom ale także wszystkim aktualnym jak i potencjalnym partnerom, mediom, osobom związanym z wydarzeniem, sponsorom i zainteresowanym osobom, firmom i instytucjom. Nakład ok 300 sztuk.

Insert reklamowy –  materiał promocyjny zamawiającego przekazany organizatorowi Heat Treatment Forum do dystrybucji wśród uczestników np. ulotka reklamowa, katalog produktów firmy, płyta CD/DVD czy gadżet. Jest on umieszczany w materiałach konferencyjnych każdego z uczestników wydarzenia.

Pobierz formularz